790 707 733

Strony internetowe Lublin

7 ważnych rzeczy, które musisz wiedzieć zanim zlecisz stworzenie stron internetowych

Prawdopodobnie każda inna firma nie powie Ci o tych 7 rzeczach, które są bardzo ważne podczas projektowania i tworzenia strony internetowej dla Twojej firmy.

Firmowa strona internetowa to aktualnie najbardziej niezbędne narzędzie pozyskiwania klientów przez Internet. Ważny jest również, e-mail marketing oraz marketing społecznościowy, jednak wszystko zaczyna się od wizyty potencjalnego klienta na naszej stronie. 

Wiem, że nie do końca jesteś rozeznany w marketingu internetowym dlatego pozwól, że będę pisał prostym językiem, abyś wszystko zrozumiał. Pomoże Ci to poznać fakty związane z tworzeniem i promocją strony internetowej.

7 rzeczy, które o których musisz wiedzieć,
zanim zlecisz stworzenie strony internetowej

1. Wygląd strony nie jest najważniejszy

Może nie uwierzysz, ale wygląd strony nie jest najważniejszy. Dla klienta ważniejsza jest zawartość strony (content) niż forma (wygląd) w jakiej jest podana.

Oczywiście atrakcyjna wizualnie strona wzbudza pozytywne emocje, ale klient potrzebuje oprócz emocji fakty, które przemówią do niego i zachęcą go do kupna.

2. Copywriting jest ważny

Copywriting to pisanie przekonujących tekstów. Przekonujących klientów do zakupu. Albo do innej czynności: zapisu na listę mailingową, polubienie strony na Facebooku, lub udostępnienie wpisu w mediach społecznościowych.

3. E-mail marketing

4. Social media

5. Pozycjonowanie strony

Pozycjonowanie strony polega na optymalizacji on-page (na własnej stronie internetowej) oraz off-page, czyli link-buildingu.

Optymalizacja na stronie polega m.in. na umieszczeniu odpowiednich meta opisów, przyjaznych URLi (linków),  prawidłowych tytułów, nagłówków h1 – h6, atrybutów alt obrazków, przyśpieszenie strony.

Ważne jest, aby na stronie lub danej podstronie umieścić wybrane i atrakcyjne słowa kluczowe, ale bez przesady. Kilkukrotne użycie słowa kluczowego i jego odmian wystarczy.

Przykład:

Jeśli posiadasz firmę i szukając webmastera z Lublina wpisałeś w Google jedną z poniższych fraz:

– „strony internetowe Lublin”,

– „tworzenie stron internetowych Lublin”,


– „tworzenie stron www Lublin”,

– „strony www Lublin”,

to takie frazy warto umieścić w różnych odmianach. Np. zamiast pisać: „tworzę strony internetowe”, lepiej napisać: „zajmuje się projektowaniem stron internetowych”.

 

6. Blog firmowy

7. Łapówka

Zapewne się dziwisz co ma

Atrakcyjna wizualnie i użyteczna strona zatrzyma odwiedzających na dłużej i sprawi, że chętniej skorzystają oni z Twoich usług.

Projekt strony

Strona internetowa to nie tylko kod programistyczny, ale również projekt graficzny oraz użyteczność i funkcjonalność witryny.

Bezpieczeństwo

Każda strona internetowa, która wychodzi spod moich palców, jest zabezpieczona w maksymalny sposób. Otrzymasz ode mnie login i hasło, do strony, który należy szybko zmienić.

Cele marketingowe

Strona internetowa powinna mieć swój cel. Lepszy wizerunek, zwiększenie kontaktów, zwiększenie dochodów. Jaki jest twój cel?

Strategia promocji

Pomogę Ci zaplanować promocję firmy w Internecie. Oprócz stworzenia strony, chętnie zapewnie również wsparcie przy tworzeniu treści i pozycjonowania strony.

Obecnie strony internetowe posiada ...

blisko połowa przedsiębiorstw. Dołącz do nich jak najszybciej. Zanim to jednak zrobisz sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić, jak wygląda proces tworzenia strony www oraz dlaczego posiadanie własnej strony jest tak bardzo ważne.

Co otrzymasz zlecając mi stworzenie strony?

Co otrzymasz zlecając mi stworzenie strony?

Profesjonalną stronę

Twoja strona będzie zaprojetkowana i wykonana zgodnie z najnowszymi trendami dotyczącymi wyglądu oraz UX/UI (użyteczność serwisu).

Strona będzie posiadała niezbędne elementy, a ty nie zapłacisz dodatkowo jak to miejsce w przypadku, niektórych firm konkurencyjnych.

Optymalizację strony

Każda wykonana przeze mnie strona jest zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google. Dzięki temu łatwiej jest wypozycjonować stronę na różne frazy.

Dzięki początkowej optymalizacji zaoszczędzisz na dodatkowym koszcie jaki jest audyt seo on page przy zlecaniu pozycjonowania.

Pomoc w prowadzeniu strony

Chętnie zaopiekuję się twoją stroną. Tzn. będę na bieżąco aktualizował i dodawał treści, odpisywał na komentarze odwiedzających. Zajmę się również bezpieczeństwem strony i dbaniem o szybkie jej wczytywanie.

Integracja z Social Media

Strona zostanie zintegrowana z profilami w Social Media. Tzn. znajdą się na niej odnośniki do twoich profili, a także możliwe jest wstawienie Facebook box na stronę. Dzięki czemu klienci będa mogli polubić twój Fanpage bezpośrednio na twojej stronie.

Jak wygląda proces tworzenia strony?

Poniżej możesz zapoznać się z procesem tworzenia strony internetowej jaki stosuje.
Ma to na celu usprawnienie współpracy.

Analiza potrzeb i wybór celów

Zanim zaczne pracę nad twoją stroną, musimy ustalić czego potrzebujesz. Czy to ma być prosta strona informacyjna – wizytówka, czy strona z blogiem firmowym. A może chciałbyś otworzyć serwis tematyczny albo forum internetowe?

Umowa i harmonogram pracy

Następnie podpisujemy umowę, gdzie zawarte są wszelkie zapisy usprawniające naszą współpracę i wynagrodzenie. Ustalamy również harmonogram pracy nad stroną. Na każdym etapie tworzenia strony masz wgląd w proces i możesz zaproponować zmiany, o ile nie ingerują zbyt mocno
w uzgodnione wcześniej ustalenia.

Tworzenie projektu strony

Zanim zaczne pracę nad twoją stroną, musimy ustalić czego potrzebujesz. Czy to ma być prosta strona informacyjna – wizytówka, czy strona z blogiem firmowym. A może chciałbyś otworzyć serwis tematyczny albo forum internetowe?

Programowanie, instalacja skryptów

Następnie podpisujemy umowę gdzie zawarte są wszelkie zapisy usprawniające naszą współpracę i wynagrodzenie. Ustalamy również harmonogram pracy nad stroną.
Na każdym etapie tworzenia strony masz wgląd w proces
i możesz zaproponować zmiany, o ile nie ingerują zbyt mocno w uzgodnione wcześniej ustalenia.

Tworzenie treści na stronę

Kolejnym krokiem jest stworzenie treści, które mają się znaleźć na twojej stronie internetowej.

W przypadku, gdy klient nie może dostarczyć tekstów oraz grafiki, osobiście zajmuję się tworzeniem contentu na stronę. Grafikę na stronę pozyskuje w bankach zdjęć co wiąże się z dodatkową opłatą albo w serwisach z bezpłatnymi zdjęciami, co wiąże się z obowiązkiem wskazania źródła.

Testy strony

Na tym etapie skupiam się na znalezieniu potencjalnych błędów oraz ich wyeliminowaniu. Szczególną uwagę skupiam na błędne linki, nieodpowiednie tagi meta, duplikaty stron.
Sprawdzam również funkcjonowanie strony
i jej wyświetlanie na urządzeniach mobilnych.

Uruchomienie strony

To ostatni etap procesu. Następuje uruchomienie strony na docelowej domenie i przekazanie wszelkich danych dostępowych klientowi.

Oprócz przekazania danych do strony klient otrzymuje dostęp do statystyk Google Analitycs, dzięki którym będzie mógł kontrolować skąd przychodzą odwiedzający, czego szukają.

Kolejnym ewentualnym krokiem jest zlecenie pozycjonowania i promocji w Social Media.

Nie czekaj tylko zadzwoń lub wypełnij formularz.

Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

11 + 9 =

Zadzwoń lub napisz SMS

790 707 733